2021 Lub Tswv Yim Pab Tswv Yim Txog Kev Lag Luam

 

#Koom Haum Koom TesNpeThawj / Lwm TxojTus Xov ToojEmail Chaw Nyob
1American Indian Chamber of Commerce ntawm California
633 West Npaum Tsib. 26th Pem Teb
Los Angeles, CA 90071
Adas HoltThawj(559) 326- 1400aholt@bcf-engr.com
Tracy StanhoffTxheeb lwm tus(714) 898- 6364tracy@adproweb.com
2Cov Neeg Koom Tes Asmesliskas / Cov Kws Ua Haujlwm Meskas - Tshooj California Tshooj
645 W. 9th St., Chav 110-175
Los Angeles, CA 90015
Linden NishinagaThawj(310) 918- 2327lnishinaga@gmail.com
James OkazakiTxheeb lwm tus(213) 249- 3246jokazaki@sbcglobal.net
3California Dub Chamber ntawm Kev Lag Luam
1600 Sacramento Inn Txoj Kev
Sacramento, CA 95815
Jay VajThawj(818) 518- 8062president@calbcc.org
Samuel KinseyTxheeb lwm tus(916) 617- 7967outreach@calbcc.org
4Kev sib tham ntawm Cov Tsheb Loj Me
POBox 71855
Oakland, CA 94612-8055
Walter AllenThawj(510) 530- 3029walter.allen@acumentransit.com
Yexus VargasTxheeb lwm tus(510) 835- 5001jvargas@vsceinc.com
5Kern Koog Yog Tus Neeg Ua Haujlwm Sib Nrog
2623 F Txoj Kev, Suite F
Bakersfield, CA 93301
Nick Toj SiabThawj (661) 444- 5058kcbccpresident@outlook.com
Tsis muajTxheeb lwm tus
6Koom Haum Koom Nrog Cov Tuam Txhab Sab Hnub Nyoog Loj
8100 Capwell Dr.
Oakland, CA 94621
Pete VarmaThawj (650) 302- 5615 pvarma@namcnc.org
Raymond HorneTxheeb lwm tus(707) 689- 6689 riglassworks@gmail.com
7Tub Rog Asmeskas Txoj Kev Lag Luam Cov Viv Ncaus
1232 Q Street, Thib 2
Sacramento, CA 95811
Laura UdenThawj(408) 316- 4241 laura@nsieng.com
Carrie CabakTxheeb lwm tus(503) 930- 7460carrie@nsieng.com
8Cov Poj Niam Tsim Kho Vaj Tsev Thiab Cov Thawj Coj
1032 15th Street NW, Suite 300
Washington DC 2005
Lee CunninghamThawj(707) 443- 0934 lee@btmetals.com
Ruth BleyTxheeb lwm tus(510) 538- 5228 rbley@bleyco.com
9Sacramento Dub Chamber Kev Lag Luam
1812 J Street, Suite #2
Sacramento, CA 95811
Melanie OkoroThawj(916) 945- 3604 melanie@eco-alpha.com
Uzoma OkoroTxheeb lwm tus(916) 945- 3604 uzoma@eco-alpha.com
10Fresno Chamber of Commerce
2331 Fresno St.
Fresno, CA 93721
Debbie HunsakerThawj(559) 453- 2474debbieh@alertolite.com
Plaub Hlis RipleyTxheeb lwm tus(559) 453- 2474aprilr@alertolite.com
11Rooj Sib Tham Poj Niam Tsheb Thauj Mus Los
1714 Franklin Txoj Kev #100-146
Oakland, CA 94564
Maritza Acosta: koj puas xav tau ntau tus thwjtim?Thawj(707) 704-7751macosta@acostaes.com
Charissa Frank: koj puas xav tau ntau tus thwjtim?Txheeb lwm tus(510) 465-8700cfrank@fmgarchitects.com

Xeev California Txoj Kev Loj Ciav Hlau ua txhua yam kom xyuas tau lub vev xaib thiab nws cov lus qhia ua tau raws li tsab cai ADA raws li Xeev California Txoj Cai Kev Nkag mus Nkag Siab Cov Lus Qhia Ua Ntej 2.0 Theem tus qauv. Yog tias koj tab tom nrhiav ib daim ntawv tshwj xeeb tsis nyob hauv California Daim Ntawv Ceev Cov Hluav Taws Xob Tsav Tsheb Ceev lub vev xaib, koj tuaj yeem thov cov ntawv no nyob rau hauv Cov Ntaub Ntawv Kev Ceev Ntaub Ntawv los ntawm Pej Xeem Cov Ntaub Ntawv Cov Cai. Yog tias koj muaj lus nug dab tsi txog lub vev xaib lossis nws cov ntsiab lus, thov hu rau Tus Thawj Coj ntawm info@hsr.ca.gov.